عمدباکس : بازار خرید و فروش عمده

لیست عمده فروشان پارچ و لیوان + محصولات، قیمت و تلفن

سرویس پارچ و لیوان از گذشته تا به امروز در وسایل آشپزخانه وجود دارد. علت تنوع زیاد در جنس‌های تولیدی این سرویس، به‌واسطه استقبال افراد باسلیقه از مدل‌های پارچ و لیوان جدید است. در خرید عمده پارچ و لیوان انتخاب تامین‌کنندگان با کیفیت و قابل اعتماد بسیار مهم است.

انواع پارچ و لیوان

ست سرویس پارچ و لیوان، شامل یک پارچ و 6 یا 12 عدد لیوان است. این سرویس‌ها در جنس‌های گوناگون و در طرح و رنگ‌های مختلف در بازار موجود هستند. از انواع پارچ و لیوان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پارچ و لیوان سرامیکی
  • پارچ و لیوان چوبی
  • پارچ و لیوان مسی
  • پارچ و لیوان پلاستیکی
  • پارچ و لیوان نقره
  • پارچ و لیوان سفالی

خرید عمده پارچ و لیوان

خرید عمده پارچ و لیوان یک راهکار اقتصادی برای خریداران محسوب می‌شود. از مهمترین مزایای خرید عمده، دریافت تخفیفات بالا از عمده فروشان پارچ و لیوان است.
فروشندگان در خریدهای عمده و حجیم می‌توانند به خریداران تخفیفات ویژه‌ای ارائه نمایند که این امر باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه‌ نهایی خریدار و قیمت محصول می‌شود.

همچنین خرید عمده به توسعه و پیشرفت کسب‌وکارها در هر حوزه‌ای من جمله خانه و آشپزخانه کمک می‌کند و به افرادی که فروشگاه ظروف سرو و پذیرایی شامل پارچ و لیوان، بشقاب، پیشدستی، سرویس چینی، کاسه و پیاله، سینی و… دارند، این اطمینان را می‌دهد که همیشه محصولات فروشگاه در دسترس مشتریان هستند و به راحتی ناموجود نمی‌شوند و این شیوه خرید همواره رضایت مشتریان را نیز به همراه خواهد داشت زیرا قیمت نهایی محصول نیز کاهش می‌یاید.

از کجا پارچ و لیوان عمده بخرم؟

نحوه یافتن عمده فروشان معتبر و خرید از آنها یکی از مسائل مهمی است که برای خریداران عمده و فروشگاه‌داران اهمیت زیادی دارد. چراکه قیمت تمام شده هر محصول برای فروشنده خُرد مهم است و هر مقدار که خریدار عمده پارچ و لیوان بتواند خرید خود را با قیمت ارزان‌تری تهیه کند، می‌تواند سود بیشتری نیز کسب کند.
علاوه بر این موضوع، خرید ارزان‌تر باعث می‌شود که فروشنده بتواند جنس خود را به قیمت مناسب‌تری عرضه کرده و در نتیجه مشتریان بیشتری را نیز جذب کند.

عمدباکس؛ مرجع عمده فروشان پارچ و لیوان در سطح کشور

اگر فروشگاه پارچ و لیوان دارید و برای تأمین اجناس فروشگاه خود به دنبال عمده فروشان معتبر و مطمئن هستید، عمدباکس (omdbox) بهترین کارخانجات و نمایندگی پخش‌ پارچ و لیوان در سراسر ایران را به شما معرفی می‌کند.

همچنین اگر کارخانه دار، تولیدکننده و یا عمده فروش پارچ و لیوان هستید، برای تبلیغ محصولات و معرفی خود به عنوان عمده فروش، کافیست به وبسایت عمدباکس به آدرس omdbox.com  مراجعه و پروفایل فروشگاه خود را ایجاد کنید تا به تمام خریداران عمده پارچ و لیوان، معرفی شوید.

وبسایت و کانال تلگرام عمدباکس، بستریست مطمئن که فروشندگان و خریداران عمده در آن به مبادله کالا و محصولات مورد نیاز خود می‌پردازند.
همچنین فعالیت عده کثیری از خریداران و فروشندگان عمده در عمدباکس، این فضا را به بازاری رقابتی اما پرسود، تبدیل کرده است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با وبسایت عمدباکس و ثبت آگهی خرید و فروش عمده پارچ و لیوان می­توانید با مشاوران وب­سایت عمدباکس ارتباط برقرار کنید. اطلاعات تماس در قسمت تماس با ما وب­سایت عمدباکس درج شده است.

پشتیبانی سامانه ابتدا انتخاب کنید به دنبال چه هستید