عمدباکس چیست؟ عضویت در عمدباکس چه مزایایی دارد؟

عمدباکس(Omdbox)؛ بستری برای خرید و فروش کالای عمده است، اما چگونه؟!

تولیدی‌ها و عمده‌فروشان سطح کشور در هر صنفی که فعالیت می‌کنند، نیاز به بستری برای تبلیغات و بازاریابی کسب و کار خود دارند. عمدباکس این امکان را فراهم کرده تا کسب‌و‌کارها در پلتفرم عمدباکس ثبت نام و محصولات خود را معرفی کنند.
همچنین عمدباکس(omdbox)؛ به عنوان بزرگترین مرجع عمده فروشان کشور، بستر امنی را جهت دسترسی سریع خریدارن عمده به محصولات عمده و کسب سود بیشتر برای آنها، فراهم نموده است.

مزایای عضویت در عمدباکس

۱. حذف واسطه‌ها و خرید مستقیم از عمده فروشان

دلالان و واسطه‌های میان عمده فروشان و خریدارن عمده سبب بالا رفتن قیمت‌ها و سود کمتر خریداران خواهد شد، اما با عضویت در عمدباکس به عنوان خریدار، مستقیم با تولیدی‌ها و عمده فروشان ارتباط برقرار کرده و خرید خود را با قیمت مناسب انجام می‌دهید.

۲. معاملات عمده سریع و بی دردسر

در عمدباکس تولیدی‌ها و فروشندگان عمده محصولات خود را معرفی می‌کنند و خریداران به راحتی می‌توانند محصولات را بررسی و در صورت نیاز، مستقیم با فروشنده ارتباط برقرار کنند و اینجاست که بدون دردسر و خیلی سریع خرید و فروش عمده صورت می‌گیرد.

همچنین خریدارن در صورتیکه محصول مورد نظر خود را در سایت پیدا نکنند، می‌توانند نسبت به ثبت درخواست خرید خود در عمدباکس اقدام نموده و بدین ترتیب فروشندگان با دیدن درخواست خریدار و داشتن محصول مورد نیاز خریدار عمده، با وی تماس خواهند گرفت.

۳. تبلیغ عمده‌فروشان در سایت و کانال تلگرام عمدباکس

آگهی‌های درج شده توسط تولیدی‌ها و عمده فروشان، هم در وبسایت عمدباکس به نشانی omdbox.com و هم در کانال تلگرام عمدباکس به نشانی https://t.me/omdbox منتشر می‌شود. بدین ترتیب خریداران زیادی محصولات عمده را مشاهده خواهند کرد.

۴. پشتیبانی قوی

پشتیبانی عمدباکس از ۳ طریق انجام می‌شود.

 

پشتیبانی سامانه ابتدا انتخاب کنید به دنبال چه هستید