عمدباکس : بازار خرید و فروش عمده

لیست عمده فروشان پیشدستی + محصولات، قیمت و تلفن

یکی از انواع مورد نیاز ظروف مصرفی در منزل که از آن بسیار نیز استفاده می‌شود پیشدستی است. این ظرف کمی از بشقاب کوچک‌تر بوده و معمولا برای سرو میوه یا شیرینی در نظر گرفته می‌شود. خرید و فروش عمده پیشدستی، امکان تأمین محصولات با حجم بالا و قیمت مناسب را فراهم می‌کند.

انواع پیشدستی

کوچک‌ترین بشقاب سرویس غذاخوری، پیش‌دستی است. از پیش‌دستی برای سرو بعضی از دسرها و میوه‌ها استفاده می‌شود. اندازه آن نیز چیزی بین ۱۸ تا ۲۲ سانتی‌متر است. از انواع پیشدستی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پیش دستی سرامیکی
  • پیش دستی‌های کریستالی
  • پیش دستی‌های میناکاری شده
  • پیش دستی‌های مسی
  • پیش دستی‌های پلاستیکی

خرید عمده پیشدستی

خرید عمده پیشدستی یک راهکار اقتصادی برای خریداران محسوب می‌شود. از مهمترین مزایای خرید عمده، دریافت تخفیفات بالا از عمده فروشان پیشدستی است.
فروشندگان در خریدهای عمده و حجیم می‌توانند به خریداران تخفیفات ویژه‌ای ارائه نمایند که این امر باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه‌ نهایی خریدار و قیمت محصول می‌شود.

همچنین خرید عمده به توسعه و پیشرفت کسب‌وکارها در هر حوزه‌ای من جمله خانه و آشپزخانه کمک می‌کند و به افرادی که فروشگاه ظروف سرو و پذیرایی شامل پیشدستی، بشقاب، پارچ و لیوان، کتری و قوری و… دارند، این اطمینان را می‌دهد که همیشه محصولات فروشگاه در دسترس مشتریان هستند و به راحتی ناموجود نمی‌شوند و این شیوه خرید همواره رضایت مشتریان را نیز به همراه خواهد داشت زیرا قیمت نهایی محصول نیز کاهش می‌یاید.

از کجا پیشدستی عمده بخرم؟

نحوه یافتن عمده فروشان معتبر و خرید از آنها یکی از مسائل مهمی است که برای خریداران عمده و فروشگاه‌داران اهمیت زیادی دارد. چراکه قیمت تمام شده هر محصول برای فروشنده خُرد مهم است و هر مقدار که خریدار عمده پیشدستی بتواند خرید خود را با قیمت ارزان‌تری تهیه کند، می‌تواند سود بیشتری نیز کسب کند.
علاوه بر این موضوع، خرید ارزان‌تر باعث می‌شود که فروشنده بتواند جنس خود را به قیمت مناسب‌تری عرضه کرده و در نتیجه مشتریان بیشتری را نیز جذب کند.

عمدباکس؛ مرجع عمده فروشان پیشدستی در سطح کشور

اگر فروشگاه ظروف سرو و پذیرایی دارید و برای تأمین اجناس فروشگاه خود به دنبال عمده فروشان معتبر و مطمئن هستید، عمدباکس (omdbox) بهترین کارخانجات و نمایندگی پخش‌ پیشدستی در سراسر ایران را به شما معرفی می‌کند.

همچنین اگر کارخانه دار، تولیدکننده و یا عمده فروش پیشدستی هستید، برای تبلیغ محصولات و معرفی خود به عنوان عمده فروش، کافیست به وبسایت عمدباکس به آدرس omdbox.com مراجعه و پروفایل فروشگاه خود را ایجاد کنید تا به تمام خریداران عمده پیشدستی، معرفی شوید.

وبسایت و کانال تلگرام عمدباکس، بستریست مطمئن که فروشندگان و خریداران عمده در آن به مبادله کالا و محصولات مورد نیاز خود می‌پردازند.
همچنین فعالیت عده کثیری از خریداران و فروشندگان عمده در عمدباکس، این فضا را به بازاری رقابتی اما پرسود، تبدیل کرده است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با وبسایت عمدباکس و ثبت آگهی خرید و فروش عمده پیشدستی می­توانید با مشاوران وب­سایت عمدباکس ارتباط برقرار کنید. اطلاعات تماس در قسمت تماس با ما وب­سایت عمدباکس درج شده است.

پشتیبانی سامانه ابتدا انتخاب کنید به دنبال چه هستید