عمدباکس : بازار خرید و فروش عمده

لیست عمده فروشان دفتر و کاغذ + محصولات، قیمت و تلفن

دفتر و دفترچه از پرمصرف‌ترین و مهم‌ترین لوازم تحریر و نوشتار است. وجود قشر جوان و محصل قسمت اعظمی از متقاضیان دفتر را تشکیل می‌دهد. با توجه به انتظار افزایش تعداد دانش‌آموزان و دانشجویان در کشور، استفاده از لوازم تحریر نیز افزایش خواهد یافت. پس فروشندگان عمده دفتر رونق بسیار خوبی را تجربه خواهند کرد. در ادامه به بررسی انواع دفتر و بهترین روش برای خرید عمده می‌پردازیم.
انواع دفتر
با توجه به این‌که استفاده از دفتر محدود به یک گروه سنی خاصی نیست و از کودکان حتی از سنین خردسالی تا بزرگسالان و سالمندان از آن استفاده می‌کنند؛ به این منظور کاربرد‌های متنوعی دارد. با توجه به این کاربرد و این‌که هر شخص به چه منظور و برای رفع چه نیازی از آن استفاده می‌کند، دفتر‌های مختلفی طراحی شده است. هر یک از این دفتر‌ها باهم در شکل و طراحی، نوع کاغذ ،تعداد برگ و غیره تفاوت‌هایی دارند. در ادامه به معرفی و بررسی انوع و اقسام دفتر‌ها می‌پردازیم.
دفتر مشق(خط‌دار)
یکی از انواع مهم و کاربردی، دفتر مشق است. کودکان که از سن ورود به مدرسه یا پیش دبستانی برای یادگیری بهتر و دقیق‌تر حروف الفبا و نوشتن نیاز دارند که تمرین و تکرار زیادی در این زمان داشته باشند. دفتر یکی از مهم‌ترین لوازم تحریر مورد استفاده برا دانش آموزان است که در سنین کم‌تر و در مقطع ابتدایی بیش‌تر از این نوع استفاده می‌شود.
دفتر نقاشی و طراحی
دفاتر نقاشی و طراحی که در بازار وجود دارند در طراحی و ابعاد متنوعی هستند؛ چرا که این نوع یکی از نیازمندی‌هایی است که گزوه‌های سنی مختلفی را در بر می‌گیرد. از سنین کودکی و محصل‌های مدارس ابتدایی و متوسطه برای ساعات درسی هنر خود نیاز به آن دارد و کاربرد دفتر نقاشی تنها به این‌ها محدود نمی‌شود و هنرجویان طراحی و دانش جویان هنر در رشته‌های مختلف نیز نیاز به این نوع دارند.

دفتر نقاشی در ابعاد مختلفی تولید می‌شود تا این‌که نیاز همه گروه های سنی و اقشار متنوع به خوبی رفع شود. به طور معمول دو ابعاد رایج برای دفتر نقاشی سایز کاغذ A4 و سایز B5 (هم اندازه با دفتر‌های مشق) است.
دفتر پلنر و برنامه‌ریزی
دفتر پلنر و برنامه‌ریزی یک ابزار قدرتمند است که به شما امکان می‌دهد تمام وظایف، فعالیت‌ها و برنامه‌های روزمره خود را به صورت سازمان‌یافته و مدیریت شده ثبت کنید. این ابزار شما را در پیش‌بینی و برنامه‌ریزی برای روزهای آینده کمک می‌کند و به شما امکان می‌دهد تمرکز خود را بر وظایف اساسی و اهداف بلندمدت تمرکز کنید.
کاغذ
کاغذ یکی از اجزای اصلی و بنیادی لوازم التحریر است. این مورد از لوازم التحریر در انواع مختلف و اشکال موجود است و برای اهداف مختلفی استفاده می‌شود. از جمله کاغذ‌هایی که در عمدباکس به صورت عمده خرید و فروش می‌شوند عبارتند از:

کاغذ A4
کاغذ چاپ و پرینتر

خرید و فروش عمده دفتر 
نحوه یافتن عمده فروشان معتبر و خرید از آنها یکی از مسائل مهمی است که برای خریداران عمده و فروشگاه‌داران اهمیت زیادی دارد. چراکه قیمت تمام شده هر محصول برای فروشنده خُرد مهم است و هر مقدار که خریدار عمده دفتر بتواند خرید خود را با قیمت ارزان‌تری تهیه کند، می‌تواند سود بیشتری کسب کند.
علاوه بر این موضوع، خرید ارزان‌تر باعث می‌شود که خریدار بتواند جنس خود را به قیمت مناسب‌تری عرضه کرده و در نتیجه مشتریان بیشتری نیز جذب کند.
عمدباکس؛ مرجع عمده فروشان در سطح کشور
در جهان امروزی تقریباََ اکثر فعالیت‌ها وابسته به اینترنت و فضای مجازی است در مورد خرید عمده نیز خرید به صورت مجازی از این قاعده جدا نیست و پلتفرم‌های آنلاین، مراحل خرید و فروش را بسیار آسان‌تر کرده‌اند. اگر فروشگاه لوازم التحریر دارید و برای تأمین اجناس فروشگاه خود به دنبال عمده فروشان معتبر و مطمئن هستید، عمدباکس (omdbox) بهترین تولیدکنندگان و پخش‌کنندگان دفتر در سراسر ایران را به شما معرفی می‌کند.

همچنین اگر کارخانه‌دار و یا تولیدکننده و یا عمده فروش دفتر هستید، برای تبلیغ محصولات و معرفی خود به‌عنوان عمده فروش، کافیست به وبسایت عمدباکس به آدرس omdbox.com مراجعه و پروفایل فروشگاه خود را ایجاد کنید تا به تمام خریداران عمده دفتر معرفی شوید.

در صورتی که هرگونه ابهامی در مورد درج آگهی داشتید یا قصد آشناییت هرچه بیش‌تر با وب سایت و کانال تلگرامی عمد باکس داشته باشید؛ می‌توانید از طریق قسمت تماس با ما موجود در وب سایت با مسئولان عمد باکس در ارتباط باشید. عمد باکس تنها در بستر وب سایت فعالیت ندارد بلکه تمامی آگهی‌ها در کانال تلگرامی عمد باکس نیز درج می‌شوند که همین امر باعث می‌شود تبلیغات و معرفی محصولات بهتر انجام شود.
برای درج آگهی عمده‌فروشی دفتر و دفترچه و ارتباط با ما کلیک کنید 

پشتیبانی سامانه ابتدا انتخاب کنید به دنبال چه هستید