عمدباکس : بازار خرید و فروش عمده

لیست عمده فروشان سرویس چینی + محصولات، قیمت و تلفن

فروش عمده سرویس چینی به عنوان یک بخش مهم از صنعت سفالگری، به تجار و فروشندگان فرصتی می‌دهد تا این محصولات زیبا و کاربردی را به بازار عرضه کرده و درآمد خود را افزایش دهند.

یکی از مهمترین مزایای فروش عمده ظروف چینی امکان تأمین حجم بالا از محصولات با کیفیت است. تولید کنندگان می‌ توانند تولیدات خود را به گستره وسیعی از مشتریان ارسال کنند و در نتیجه هزینه‌ های تولید را به حداقل برسانند. این امکان باعث افزایش سودآوری می‌‌شود و قابلیت رقابت با سایر بازاریابان و تأمین‌ کنندگان را افزایش می‌‌دهد.
سرویس چینی 6 نفره 
اقلام سرویس چینی 6 نفره یعنی در کل 30 پارچه است، در این 30 پارچه، 24 پارچه اصلی آن‌ به چهار نوع بشقاب مختلف اختصاص داده شده است. همانطور که مشاهده می‌شود تعداد ظروف اصلی با تعداد نفرات هماهنگ است. ناگفته نماند اقلام سرویس چینی در انواع برندها متفاوت است. اقلام سرویس کامل چینی 6 نفره شامل:

6 عدد بشقاب پلوخوری
6 عدد بشقاب خورشت خوری
6 عدد پیش دست
6 عدد پیاله ماست خوری
1 عدد دیس
1 عدد کاسه سالاد
1 عدد جای سس
یک عدد نمکدان و فلفل پاش

ناگفته نماند برخی از سرویس کامل چینی ممکن است کاسه آبگوشت خوری هم داشته باشند(چینی برند زرین شامل آن نمی‌شود). برخی از افراد برای ست کردن سرویس خود بعضی از اقلام را به صورت جداگانه و هماهنگ با آن‌ها خریداری می‌کنند.
سرویس چینی 12 نفره 
در صورت داشتن مهمان‌های زیاد و برگزار کردن مجلس‌های زیاد، سرویس کامل چینی 12 نفره برای شما بسیار مناسب است. این سرویس شامل 82 پارچه است که 48 پارچه اصلی قرار دارد. در ادامه به اقلام سرویس کامل چینی 12 نفره می‌پردازیم:

12 عدد بشقاب پلوخوری
12 عدد بشقاب خورش خوری
12 عدد پیش دست
12 عدد پیاله
2 عدد نمکدان
2 عدد جای فلفل
2 عدد دیس
1 عدد کاسه سالاد
1 عدد ظرف سوپ خوری
1 عدد جای خوری

در برخی از سرویس‌ها ممکن است کاسه آبگوشت نیز وجود داشته باشد اما در سرویس‌های چینی به جای کاسه، 12 عدد فنجان و نعلبکی با قوری، قندان و جای شکر قرار می‌دهند. پس برای داشتن ظروف پذیرایی این سرویس‌های گفته شده بالا مناسبتر هستند.
سرویس چینی 24 نفره 
سرویس‌های چینی 24 نفره، تعداد پارچ‌های مختلفی دارند که برخی از آن‌ها 108 و برخی دیگر 155 پارچ هستند. ، برخی از آن ها به صورت 108 پارچه هستند و برخی هم به صورت 155 پارچه وجود دارند ، برای این مدل ست سرویس‌ها اقلامی جانبی بسیاری ماند حلقه دستمال و … وجود دارد. اقلام سرویس کامل چینی 24 عبارت است از:

24 عدد بشقاب خورش خوری
24 عدد بشقاب میوه خوری
24 عدد یشقاب خورش خوری
6 عدد بشقاب شیرینی خوری
24 عدد کاسه ماست
6 عدد فنجان چای به همراه نعلبکی
12 عدد نمکدان
6 عدد کاسه آبگوشت خوری
4 عدد دیس کباب در سایزهای متفاوت و 4 عدد دیس برنج
3 عدد کاسه سالاد خوری
1 عدد آبلیمو خوری
3 عدد جای شکر و سس
1 عدد سوپ خوری
1 عدد قوری و قندان

خرید عمده سرویس چینی
خرید عمده سرویس چینی یک راهکار اقتصادی برای خریداران محسوب می‌شود. از مهمترین مزایای خرید عمده، دریافت تخفیفات بالا از عمده فروشان سرویس چینی است.
فروشندگان در خریدهای عمده و حجیم می‌توانند به خریداران تخفیفات ویژه‌ای ارائه نمایند که این امر باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه‌ نهایی خریدار و قیمت محصول می‌شود.

همچنین خرید عمده به توسعه و پیشرفت کسب‌وکارها در هر حوزه‌ای من جمله خانه و آشپزخانه کمک می‌کند و به افرادی که فروشگاه ظروف سرو و پذیرایی شامل سرویس آرکوپال، سرویس چینی، بشقاب، پیشدستی، کاسه و پیاله، فلاسک، لیوان، کتری و قوری و… دارند، این اطمینان را می‌دهد که همیشه محصولات فروشگاه در دسترس مشتریان هستند و به راحتی ناموجود نمی‌شوند و این شیوه خرید همواره رضایت مشتریان را نیز به همراه خواهد داشت زیرا قیمت نهایی محصول نیز کاهش می‌یاید.
از کجا سرویس چینی عمده بخرم؟
نحوه یافتن عمده فروشان معتبر و خرید از آنها یکی از مسائل مهمی است که برای خریداران عمده و فروشگاه‌داران اهمیت زیادی دارد. چراکه قیمت تمام شده هر محصول برای فروشنده خُرد مهم است و هر مقدار که خریدار عمده سرویس چینی بتواند خرید خود را با قیمت ارزان‌تری تهیه کند، می‌تواند سود بیشتری نیز کسب کند.
علاوه بر این موضوع، خرید ارزان‌تر باعث می‌شود که فروشنده بتواند جنس خود را به قیمت مناسب‌تری عرضه کرده و در نتیجه مشتریان بیشتری را نیز جذب کند.
عمدباکس؛ مرجع عمده فروشان سرویس چینی در سطح کشور
اگر فروشگاه ظروف سرو و پذیرایی دارید و برای تأمین اجناس فروشگاه خود به دنبال عمده فروشان معتبر و مطمئن هستید، عمدباکس (omdbox) بهترین کارخانجات و نمایندگی پخش‌ سرویس چینی در سراسر ایران را به شما معرفی می‌کند.

همچنین اگر کارخانه دار، تولیدکننده و یا عمده فروش سرویس چینی هستید، برای تبلیغ محصولات و معرفی خود به عنوان عمده فروش، کافیست به وبسایت عمدباکس به آدرس omdbox.com  مراجعه و پروفایل فروشگاه خود را ایجاد کنید تا به تمام خریداران عمده سرویس چینی، معرفی شوید.

وبسایت و کانال تلگرام عمدباکس، بستریست مطمئن که فروشندگان و خریداران عمده در آن به مبادله کالا و محصولات مورد نیاز خود می‌پردازند.
همچنین فعالیت عده کثیری از خریداران و فروشندگان عمده در عمدباکس، این فضا را به بازاری رقابتی اما پرسود، تبدیل کرده است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با وبسایت عمدباکس و ثبت آگهی خرید و فروش عمده سرویس چینی می­توانید با مشاوران وب­سایت عمدباکس ارتباط برقرار کنید. اطلاعات تماس در قسمت تماس با ما وب­سایت عمدباکس درج شده است.

پشتیبانی سامانه ابتدا انتخاب کنید به دنبال چه هستید