عمدباکس : بازار خرید و فروش عمده

لیست عمده فروشان آبرنگ و گوآش + محصولات، قیمت و تلفن

آبرنگ وسیله‌ای برای نقاشی است که هنرمندان با استفاده از آن آثار هنری زیبایی را خلق می‌کنند. همچنین گواش نیز نوعی آبرنگ مات به حساب می‌آید که در برخی از نقاشی‌های زیبای هنرمندان میتوان رد پای آن را مشاهده کرد. آبرنگ و گوآش همیشه نقش مهمی در ایجاد نقاشی‌های لذت بخش ایفا کرده‌اند. به همین دلیل خرید و فروش عمده انواع آبرنگ و گوآش با برندهای متفاوت در بازار انجام می‌پذیرد.

انواع آبرنگ

اگر قصد خرید آبرنگ دارید ابتدا باید با انواع آن به خوبی آشنا باشید. در غیر اینصورت ممکن است در خرید خود دچار اشتباه شوید و از نتیجه خرید چندان راضی نباشید.

آبرنگ‌ های قرصی و بلوکی (از نوع آبرنگ‌های خشک)

جزو افرادی هستید که نیاز دارید ابزار نقاشی خود را دائما جا به جا کنید؟ آبرنگ‌های قرصی و بلوکی انتخاب مناسبی برای شماست. این نوع آبرنگ‌ها دارای رنگ‌های متنوعی هستند که درون جعبه‌ای قرار گرفته‌اند. به همین دلیل است که حمل آن نیز راحت‌تر خواهد بود. به علاوه اگر تازه کار هستید به دلیل این که کنترل رنگ در هنگام نقاشی با این نوع آبرنگ‌ها راحت‌تر است، می‌توانید کار خود را با آبرنگ‌های قرصی و بلوکی شروع کنید.

آبرنگ‌های مرطوب (گواش) و تیوپی (مرطوب)

بیشتر نقاشان حرفه‌ای از این نوع آبرنگ‌ها استفاده می‌کنند. این نوع آبرنگ‌ها حجم زیاد و رنگدانه‌های بیشتری دارند به همین دلیل مورد پسند افراد قرار می‌گیرند. تفاوت گواش با آبرنگ‌های تیوپی در این است که گواش معمولا درون قوطی‌های پلاستیکی یا شیشه‌ای نگهداری می‌شود و اگر برای مدتی در معرض هوا قرار بگیرد خشک خواهد شد در حالی که آبرنگ‌های تیوپی کمتر در معرض هوا قرار می‌گیرند و احتمال خشک شدن آن‌ها کم است. به همین دلیل محبوبیت بیشتری نیز دارند.

خرید و فروش عمده انواع آبرنگ و گواش

در هنگام خرید آبرنگ و گوآش به صورت عمده باید به مواردی همچون کیفیت، قیمت، برند و تنوع محصولات توجه لازم را داشته باشید. بنابراین باید به دنبال بستری باشید که فاکتورهای مد نظر شما را مورد توجه قرار دهد. به علاوه در این بستر باید عمده‌فروشان نیز حضور فعالی داشته باشند و بتوانند محصولات خود را بدون واسطه تبلیغ کرده و به فروش برسانند. اما آیا یافتن چنین بستر و فضایی ممکن است؟

مزایای خرید و فروش آنلاین چیست؟

با پیشرفت فناوری هرروز تعداد فروشگاه‌های اینترنتی بیشتر می‌شود. همچنین تعداد کسانی که از خرید آنلاین استقبال می‌کنند روز به روز افزایش می‌یابد. در ادامه برخی از مزایای خرید و فروش آنلاین را ذکر خواهیم کرد:

  • با خرید آنلاین در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.
  • محصولات مورد نیاز خود را از منزل سفارشی دهید تا وقت و انرژی خود را ذخیره نمایید.
  • در فضای مجازی گزینه‌های متنوع را بدون عجله بررسی کنید.
  • اگر فروشنده هستید نیز از طریق استفاده از فضای مجازی محصولات خود را تبلیغ کنید و به فروش برسانید تا در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

عمدباکس؛ مرجعی برای خرید و فروش عمده آنلاین

عمدباکس سایتی آنلاین است که امکان خرید و فروش عمده بی‌واسطه را برای خریداران و فروشندگان عمده فراهم آورده است.

اگر فروشنده عمده هستید پس از ثبت نام در عمدباکس محصولات خود را در کوتاه‌ترین زمان آگهی کنید. آگهی‌های شما در سایت و کانال تلگرام عمدباکس منتشر خواهد شد.

اگر خریدار عمده هستید با جست و جو در میان آگهی‌های مختلف محصول مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که موفق نشدید با گزینه ثبت پیشنهاد ویژگی‌های مد نظر خود را ثبت کنید تا عمده‌فروشانی که محصولتان را تهیه کردند با شما تماس بگیرند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با وبسایت عمدباکس و ثبت آگهی خرید و فروش عمده آبرنگ و گوآش می­توانید با مشاوران وب­سایت عمدباکس ارتباط برقرار کنید. اطلاعات تماس در قسمت تماس با ما وب­سایت عمدباکس درج شده است.

پشتیبانی سامانه ابتدا انتخاب کنید به دنبال چه هستید