عمدباکس : بازار خرید و فروش عمده

لیست عمده فروشان بوم نقاشی و تابلو شاسی + محصولات، قیمت و تلفن

متداول‌ترین سطحی که هرمندان برای کار هنری خود انتخاب می کنند بوم نقاشی است.  انتخاب نوع بوم برای هنرمندان تقریباً به اندازه خود اثر مهم است. بوم ها در جنس، وزن و بافت متفاوتی تولید می‌شوند و هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. همچنین تابلوهای شاسی به عنوان یک روش جذاب و مدرن برای نمایش و ارائه تصاویر هنری و تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

جنس تابلو شاسی

همان طور که می دانیم تابلو شاسی یک تخته چوب است که پشت آن شیارهایی برای سهولت در نصب وجود دارد در حالی که تابلو بوم از جنس پارچه می باشد به همین دلیل ماندگاری و کیفیت چاپ روی هرکدام از آنها متفاوت است. برای انجام چاپ باید در نظر بگیرید چه طرحی و در چه مکانی می خواهید از این تابلو استفاده کنید و بسته به آن تابلو بوم و شاسی را انتخاب کنید. معمولاً برای عکس های شخصی و در فضاهایی که تابلو کمتر در معرض آسیب های محیط قرار می گیرند از تابلو شاسی استفاده می کنند این در حالی است که تابلو بوم در برابر آسیب های محیط مانند گرما، سرما و رطوبت در مقایسه با تابلو شاسی مقاومت بیشتری دارد.

جنس بوم نقاشی

اصطلاح بوم برای هر نوع پارچه ای است که برای نقاشی استفاده می شود. برای کار با هر نوع رنگ نیاز به سطح خاصی است. انواع جس پارچه بوم نقاشی عبارتند از:

  • کرباس
  • کتان
  • پارچه آبرنگ
  • بوم با الیاف مصنوعی

خرید عمده بوم نقاشی و تابلو شاسی

خرید عمده بوم نقاشی و تابلو شاسی یک راهکار اقتصادی برای خریداران محسوب می‌شود. از مهمترین مزایای خرید عمده، دریافت تخفیفات بالا از عمده فروشان بوم نقاشی و تابلو شاسی است.
فروشندگان در خریدهای عمده و حجیم می‌توانند به خریداران تخفیفات ویژه‌ای ارائه نمایند که این امر باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه‌ نهایی خریدار و قیمت محصول می‌شود.

همچنین خرید عمده به توسعه و پیشرفت کسب‌وکارها در هر حوزه‌ای من جمله لوازم تحریر کمک می‌کند و به افرادی که فروشگاه ابزار نقاشی و رنگ آمیزی شامل رنگ روغن نقاشی و اکریلیک، پاستل، مداد رنگی، مداد طراحی و… دارند، این اطمینان را می‌دهد که همیشه محصولات فروشگاه در دسترس مشتریان هستند و به راحتی ناموجود نمی‌شوند و این شیوه خرید همواره رضایت مشتریان را نیز به همراه خواهد داشت زیرا قیمت نهایی محصول نیز کاهش می‌یاید.

از کجا بوم نقاشی و تابلو شاسی عمده بخرم؟

نحوه یافتن عمده فروشان معتبر و خرید از آنها یکی از مسائل مهمی است که برای خریداران عمده و فروشگاه‌داران اهمیت زیادی دارد. چراکه قیمت تمام شده هر محصول برای فروشنده خُرد مهم است و هر مقدار که خریدار عمده بوم نقاشی و تابلو شاسی بتواند خرید خود را با قیمت ارزان‌تری تهیه کند، می‌تواند سود بیشتری نیز کسب کند.
علاوه بر این موضوع، خرید ارزان‌تر باعث می‌شود که فروشنده بتواند جنس خود را به قیمت مناسب‌تری عرضه کرده و در نتیجه مشتریان بیشتری را نیز جذب کند.

عمدباکس؛ مرجع عمده فروشان بوم نقاشی و تابلو شاسی در سطح کشور

اگر فروشگاه ابزار نقاشی و رنگ آمیزی دارید و برای تأمین اجناس فروشگاه خود به دنبال عمده فروشان معتبر و مطمئن هستید، عمدباکس (omdbox) بهترین کارخانجات و نمایندگی پخش‌ بوم نقاشی و تابلو شاسی در سراسر ایران را به شما معرفی می‌کند.

همچنین اگر کارخانه دار، تولیدکننده و یا عمده فروش بوم نقاشی و تابلو شاسی هستید، برای تبلیغ محصولات و معرفی خود به عنوان عمده فروش، کافیست به وبسایت عمدباکس به آدرس omdbox.com مراجعه و پروفایل فروشگاه خود را ایجاد کنید تا به تمام خریداران عمده بوم نقاشی و تابلو شاسی، معرفی شوید.

وبسایت و کانال تلگرام عمدباکس، بستریست مطمئن که فروشندگان و خریداران عمده در آن به مبادله کالا و محصولات مورد نیاز خود می‌پردازند.
همچنین فعالیت عده کثیری از خریداران و فروشندگان عمده در عمدباکس، این فضا را به بازاری رقابتی اما پرسود، تبدیل کرده است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با وبسایت عمدباکس و ثبت آگهی خرید و فروش عمده بوم نقاشی و تابلو شاسی می­توانید با مشاوران وب­سایت عمدباکس ارتباط برقرار کنید. اطلاعات تماس در قسمت تماس با ما وب­سایت عمدباکس درج شده است.

پشتیبانی سامانه ابتدا انتخاب کنید به دنبال چه هستید