عمدباکس : بازار خرید و فروش عمده

لیست عمده فروشان دستگاه جوجه کشی + محصولات، قیمت و تلفن

دستگاه جوجه‌کشی محفظه‌ای است که شرایط تبدیل تخم نطفه‌دار به جوجه را فراهم می‌کند. این دستگاه‌ها انواع مختلفی دارند که هر یک قیمت و ویژگی‌های مختص به خود را داراست. بدین ترتیب بسیاری از مرغداران و پرورش‌دهندگان طیور برای ایجاد کسب و کار خود به خرید عمده دستگاه‌های جوجه‌کشی نیاز دارند و تولیدکنندگان این دستگاه‌ها با درک نیاز این افراد به تولید انواع مختلف دستگاه‌های جوجه‌کشی و فروش عمده آن می‌پردازند.
انواع دستگاه جوجه‌کشی
دستگاه‌های جوجه‌کشی بر مبنای ابعاد و ساز به سه دسته خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی تقسیم می‌شوند:
دستگاه جوجه‌کشی خانگی
ابعاد کم، حمل آسان و صدای کم این دستگاه‌ جزء ویژگی‌های منحصر بفرد آن محسوب می‌شود. حداکثر ظرفیت این دستگاه 100 تخم نطفه‌دار مرغ است و بیشتر برای کسب و کارهای خانگی و کوچک کاربرد دارد.
دستگاه جوجه‌کشی نیمه صنعتی
ظرفیت این دستگاه‌ 150 الی 2000 تخم نطفه‌دار است و بسته به ابعاد قابلیت حمل و جا به جایی نیز دارند. از ویژگی‌های یک دستگاه جوجه‌کشی نیمه صنعتی خوب میتوان به بدنه ضد زنگ، کنترل ضد نویز و سیستم رطوبت‌رسانی و گرمارسانی مناسب اشاره کرد که به مرغداران و پرورش‌دهندگان پرنده کمک بسیاری می‌کند.
دستگاه جوجه‌کشی صنعتی
داشتن ظرفیت بالای 2000 تخم نطفه‌دار باعث کاربرد وسیع این دستگاه‌ها در عرصه کسب و کارها و مرغداری‌های بزرگ شده است. این دستگاه‌ها در دو نمونه ثابت و قابل حمل طراحی شده است که نوع ثابت آن در کارخانه‌های جوجه‌ریزی کاربرد دارد.
ویژگی‌های مهم در دستگاه‌های جوجه‌کشی
تنظیم حرارت: حرارت در دستگاه می‌تواند از طریق نفت، گاز یا برق تأمین می‌شود.

تنظیم رطوبت: به طور کلی رطوبت از طریق قرار دادن ظرف آب در زیر تخم‌مرغ‌ها تأمین می‌شود اما در دستگاه‌های متوسط و بزرگ ای کار توسط دستگاه بخور تعبیه شده در آن‌ها انجام می‌شود.

دستگاه تهویه: جنین برای رشد بهتر به اکسیژن کافی نیاز دارد. معمولا هوای داخل دستگاه باید دارای 21 درصد اکسیژن باشد.

نحوه چرخاندن تخم‌مرغ‌ها: در صورتی که تخم‌های نطفه‌دار ثابت بمانند جوجه رشد طبیعی خود را سپری نخواهد کرد به همین دلیل نحوه چرخاندن تخم‌مرغ‌ها در دستگاه‌های جوجه‌کشی اهمیت زیادی دارد.
خرید و فروش عمده دستگاه جوجه‌کشی
همانطور که گفته شد انتخاب دستگاه جوجه‌کشی مناسب بر حسب نیاز اهمیت بسزایی در رشد و پرورش تخم‌های نطفه‌دار دارد و اگر شما انتخاب مناسبی نداشته باشید متحمل ضررهای زیادی در کسب و کار خود خواهید شد. بنابراین وجود فروشگاهی که بتوانید با بررسی گزینه‌های مختلف نسبت به خرید عمده اقدام کنید اهمیت زیادی دارد. تولیدکنندگان و سازندگان این دستگاه‌ها نیز با ساخت محصولات باکیفیت‌تر به دنبال رفع نیاز مشتریان خود هستند و می‌خواهند با فروش عمده محصولات خود سود حداکثری کسب کنند.
چرا آنلاین خرید و فروش کنیم؟
استفاده از سایت امن و مطمئن باعث صرفه‌جویی در زمان، انرژی و هزینه‌ها می‌شود. فروشندگان می‌توانند محصولات خود را در فضای مجازی به راحتی معرفی کرده و در معرض فروش قرار دهند. همچنین خریداران گزینه‌های بیشتری برای بررسی و انتخاب دارند. وجود فروشگاهی آنلاین این امکان را به کاربران می‌دهد که در هر زمان و مکانی به خرید و فروش بپردازند.
عمدباکس؛ فروشگاهی بزرگ برای خریداران و فروشندگان عمده
سایت آنلاین عمدباکس با فراهم کردن زمینه‌ای امن و مطمئن برای خریداران عمده و عمده‌فروشان توانسته است که آنان را با یکدیگر آشنا کرده تا امکان خرید و فروش عمده بدون واسطه فراهم شود.

اگر عمده‌فروش هستید با ثبت محصول به معرفی کالای خود به دیگران پرداخته و آن را بفروشید.

اگر خریدار عمده هستید با مراجعه به سایت و کانال تلگرام در میان آگهی‌های موجود به جست و جو پرداخته و کالای مد نظر خود را خریداری کنید. اگر موفق به یافتن آن نشدید با گزینه ثبت محصول ویژگی‌های کالای مورد نظر خود را ثبت کنید تا فروشندگان در صورت دارا بودن آن با شما تماس بگیرند.

همچنین امکان ارتباط با پشتیبان سایت عمدباکس برای پرسیدن سوالات و رفع ابهامات از طریق تماس و پیام در تلگرام وجود دارد.

پشتیبانی سامانه ابتدا انتخاب کنید به دنبال چه هستید