عمدباکس : بازار خرید و فروش عمده

لیست عمده فروشان تابلو نقاشی + محصولات، قیمت و تلفن

برای زیبایی هر چه بیشتر دکوراسیون داخلی خانه یا محل کار یکی از وسایل تزئینی که به کاربرده می شود تابلو نقاشی است. ازنظر طراحان داخلی تابلو جزئی جدایی ناپذیر از دکوراسیون داخلی است که وجود آن میتواند فضای داخلی ساختمان را از بی روحی و یکنواختی خارج کرده و حال و هوای طراوت انگیزی در آن ایجاد کند.

در سال های اخیر، با افزایش تمایل افراد برای زیباسازی و شخصی سازی محیط زندگی و کار خود، تقاضا برای تابلوهای نقاشی به طور چشمگیری رشد یافته است. این امر فرصت های جذابی را برای فعالان عرصه خرید و فروش عمده تابلو نقاشی ایجاد کرده است.
انوع تابلو نقاشی
قبل از اینکه به معرفی انواع تابلوها بپردازیم ابتدا باید تعریفی از خود تابلو نقاشی داشته باشیم.تابلو نقاشی از انواع تابلو به شمار میرود و همانطور که از نامش نیز پیداست  اثر دست نقاش میباشد. طرح های آن برگرفته از عناصر موجود در طبیعت و یا هر آنچه که در پیرامون خود می بینیم است.  تابلو نقاشی میتواند الهام گرفته از یک منظره و یا طبیعت بکر باشد و یا حتی یک چهره محبوب را به تصویر بکشد.

تـابلو نقاشی مدرن
تابـلو نقاشی گل
تابلـو نقاشی کودک
تـابلو نقاشی منظره
تابلو نقاشی چهره
تابلو‌های نقاشان معروف
تابلو‌های تخصصی شغلی
تابلو نقاشی چند تکه یا ست
تابلوهای نقاشی مخصوص کودکان و نوجوانان

سبک تابلو نقاشی

 رئالیسم: نوعی گرایش هنری اسـت کـه اشیاء و موجودات را آنگونه کـه هستند زشت را زشت و زیبا را زیبا ترسیم می نمایند.
امپرسیونیسم: مبتنی اسـت بر نشان دادن دریافت و برداشت مستقیم هنرمند از دیده‌های زودگذر با بکار بردن لخته رنگ‌های تجزیه شده و تابناک برای نمایش لرزش‌های نور خورشید.
پست امپرسیونیسم: استفاده از از ضرب قلم‌های تند و یک نوع تخلیه هیجانی در آثار.
نئو امپرسیونیسم: نقطه‌های مجزا با رنگ‌های خالص بـه گونه‌ای در نقاشی بکار برده می شوند کـه درصورت دیده شدن از فاصلهٔ مناسب، حداکثر شفافیت و درخشندگی رابه دست دهند.
سوررئالیسم: به معنی گرایش بـه ماورای واقعیت یا واقعیت برتر اسـت.
اکسپرسیونیسم: شیوه‌ای نوین از بیان تجسمی اسـت کـه در آن هنرمند برای القای هیجانات شدید خود از رنگ‌ های تند و اشکال کج و معوج و خطوط زمخت بهره میگیرد.
اکسپرسیونیسم انتزاعی: دراین طرز بیان تلاش میشود تا شکل وفضا از قید بازنمایی عینی وسنتی رها شود.
فوتوریسم: برای فوتوریست‌ها خودرو، هواپیما و شهر هـای صنعتی نشانه‌ های بسیار مهمی بودند چراکه آن‌ها پیروزی انسان بر طبیعت را نشان می‌دادند.
ورتیسیسم: از مشخصه‌ های این سبک استفاده از کمان‌ها و زاویه‌های چند گانه بر سطحی تخت، بـه‌منظور پدیدآوردن تجسمی از دوران یا القای چرخش و التهابی گرداب‌مانند اسـت
رومانتیسیسم: هنرمندان رمانتیک آزاد از چهارچوب‌ های تصویرگری‌های سنتی، بـه تحقق بخشیدن ایده‌های شخصی خود پرداختند.

خرید عمده تابلو نقاشی
خرید عمده تابلو نقاشی یک راهکار اقتصادی برای خریداران محسوب می‌شود. از مهمترین مزایای خرید عمده، دریافت تخفیفات بالا از عمده فروشان تابلو نقاشی است.
فروشندگان در خریدهای عمده و حجیم می‌توانند به خریداران تخفیفات ویژه‌ای ارائه نمایند که این امر باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه‌ نهایی خریدار و قیمت محصول می‌شود.

همچنین خرید عمده به توسعه و پیشرفت کسب‌وکارها در هر حوزه‌ای من جمله دکوراسیون کمک می‌کند و به افرادی که فروشگاه تابلو شامل تابلو نقاشی، تابلو فرش و… دارند، این اطمینان را می‌دهد که همیشه محصولات فروشگاه در دسترس مشتریان هستند و به راحتی ناموجود نمی‌شوند و این شیوه خرید همواره رضایت مشتریان را نیز به همراه خواهد داشت زیرا قیمت نهایی محصول نیز کاهش می‌یاید.
از کجا تابلو نقاشی عمده بخرم؟
نحوه یافتن عمده فروشان معتبر و خرید از آنها یکی از مسائل مهمی است که برای خریداران عمده و فروشگاه‌داران اهمیت زیادی دارد. چراکه قیمت تمام شده هر محصول برای فروشنده خُرد مهم است و هر مقدار که خریدار عمده تابلو نقاشی بتواند خرید خود را با قیمت ارزان‌تری تهیه کند، می‌تواند سود بیشتری نیز کسب کند.
علاوه بر این موضوع، خرید ارزان‌تر باعث می‌شود که فروشنده بتواند جنس خود را به قیمت مناسب‌تری عرضه کرده و در نتیجه مشتریان بیشتری را نیز جذب کند.
عمدباکس؛ مرجع عمده فروشان تابلو نقاشی در سطح کشور
اگر فروشگاه تابلو نقاشی دارید و برای تأمین اجناس فروشگاه خود به دنبال عمده فروشان معتبر و مطمئن هستید، عمدباکس (omdbox) بهترین کارخانجات و نمایندگی پخش‌ تابلو نقاشی در سراسر ایران را به شما معرفی می‌کند.

همچنین اگر کارخانه دار، تولیدکننده و یا عمده فروش تابلو نقاشی هستید، برای تبلیغ محصولات و معرفی خود به عنوان عمده فروش، کافیست به وبسایت عمدباکس به آدرس omdbox.com مراجعه و پروفایل فروشگاه خود را ایجاد کنید تا به تمام خریداران عمده تابلو نقاشی، معرفی شوید.

وبسایت و کانال تلگرام عمدباکس، بستریست مطمئن که فروشندگان و خریداران عمده در آن به مبادله کالا و محصولات مورد نیاز خود می‌پردازند.
همچنین فعالیت عده کثیری از خریداران و فروشندگان عمده در عمدباکس، این فضا را به بازاری رقابتی اما پرسود، تبدیل کرده است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با وبسایت عمدباکس و ثبت آگهی خرید و فروش عمده تابلو نقاشی می­توانید با مشاوران وب­سایت عمدباکس ارتباط برقرار کنید. اطلاعات تماس در قسمت تماس با ما وب­سایت عمدباکس درج شده است.

پشتیبانی سامانه ابتدا انتخاب کنید به دنبال چه هستید