عمدباکس : بازار خرید و فروش عمده

لیست عمده فروشان کفش روزمره زنانه + محصولات، قیمت و تلفن

فیلترها

کفش‌های روزمره زنانه، به عنوان یکی از عناصر اساسی در استایل و ظاهر زنانه، توجه فراوانی را به خود جلب کرده‌اند. این نوع کفش‌ها، با توجه به راحتی، شیکی و پوشش مناسب، در بین زنان جامعه بسیار مورد علاقه قرار می‌گیرند.

با توجه به توسعه صنعت مد و پوشاک و افزایش نیاز به کفش‌های روزمره زنانه، بازار خرید و فروش عمده این نوع کفش‌ها به یکی از بخش‌های پربازده و سودآور در صنعت مد تبدیل شده است.
کفش روزمره زنانه باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟
راحت بودن:
مهمترین ویژگی یک کفش روزمره، راحت بودن آن است؛ چون این کفش ها در طول هفته و به صورت مداوم مورد استفاده هستند. پس پس اولویت در انتخاب کفش روزمره راحتی آن است. به طوری که در هنگام استفاده از آن، فشاری به عضلات پا وارد نشود.
متناسب با شرایط جوی:
کفش‌های روزمره را باید با توجه به شرایط جوی و آب و هوا انتخاب کرد. مثلا در ایام سرد سال انتخاب بوت و چکمه به عنوان کفشی که در طول هفته برای رفتن به محل کار یا انجام کارهای روزانه‌ی خود استفاده می‌شود، انتخابی مناسبی است.
در نظر گرفتن شرایط بدنی خود:
باید در هنگام کفش روزمره شرایط سیستم بدنی خود را در نظر بگیریم. برای مثال خانم‌های باردار بهتر است که کفش‌های تخت و راحت را برای استفاده‌ی روزانه‌ی خود انتخاب کنند؛ چرا که در این ایام اندام آن‌ها ورم کرده و پاها ممکن است تغییر سایز پیدا کنند.
مدل و طراحی کفش:
کفش های روزمره را باید با توجه به استایلی که برای انجام کارهای روزانه‌ی خود انتخاب کرده‌ایم خریداری کنیم. مثلا وقتی در محل کار حضور پیدا می‌کنیم، بسته به این که کار ما دولتی است و یا به شکل آزاد کار می‌کنیم استایل ما متفاوت خواهد بود. برای حضور یافتن در مکان‌های اداری به شکل روزانه، بهتر است که از کفش‌های چرمی تخت استفاده شود. این کفش ها ظاهری شیک و رسمی دارند و هم برای استفاده طولانی مدت مناسب هستند.
به سادگی تمیز شود:
کفش های روزمره زیاد استفاده می شوند و این کفش‌ها بیشتر از سایر انواع کفش‌ها در معرض آلودگی قرار گرفته و کثیف بشوند. پس باید جنس کفش‌تان طوری باشد که به سادگی کثیف نشود یا در صورت کثیف شدن به سادگی تمیز شود. همانطور که می‌دانید در بین انواع کفش‌ها، کفش‌های چرمی ساده‌تر از سایر کفش‌ها تمیز می‌شوند.
دوام و طول عمر کفش:
مهم‌ترین ویژگی‌های کفش روزمره این است که، جنس خوبی داشته باشد. چرا که کفش‌های روزمره ‌ به شکل مداوم استفاده می‌شود و بعد از استفاده‌ی مداوم ممکن است دچار فرسودگی‌ و کهنگی شوند. برای استفاده روزانه بهتر است کفشی انتخاب شود که بتوان تا مدت‌ها از آن استفاده کرد. برای اطمینان از طول عمر و دوام کفش، بهتر است که از کفش‌های دور دوزی شده خریداری کرد و از خرید کفش‌هایی که با چسب تولید شده‌اند، خودداری کنیم.
خرید عمده کفش روزمره زنانه
خرید عمده کفش روزمره زنانه یک راهکار اقتصادی برای خریداران محسوب می‌شود. از مهمترین مزایای خرید عمده، دریافت تخفیفات بالا از عمده فروشان کفش روزمره زنانه است.
فروشندگان در خریدهای عمده و حجیم می‌توانند به خریداران تخفیفات ویژه‌ای ارائه نمایند که این امر باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه‌ نهایی خریدار و قیمت محصول می‌شود.

همچنین خرید عمده به توسعه و پیشرفت کسب‌وکارها در هر حوزه‌ای من جمله مد و پوشاک کمک می‌کند و به افرادی که فروشگاه کفش زنانه شامل کفش روزمره زنانه، کفش مجلسی زنانه، دمپایی و صندل زنانه و… دارند، این اطمینان را می‌دهد که همیشه محصولات فروشگاه در دسترس مشتریان هستند و به راحتی ناموجود نمی‌شوند و این شیوه خرید همواره رضایت مشتریان را نیز به همراه خواهد داشت زیرا قیمت نهایی محصول نیز کاهش می‌یاید.
از کجا کفش روزمره زنانه عمده بخرم؟
نحوه یافتن عمده فروشان معتبر و خرید از آنها یکی از مسائل مهمی است که برای خریداران عمده و فروشگاه‌داران اهمیت زیادی دارد. چراکه قیمت تمام شده هر محصول برای فروشنده خُرد مهم است و هر مقدار که خریدار عمده کفش روزمره زنانه بتواند خرید خود را با قیمت ارزان‌تری تهیه کند، می‌تواند سود بیشتری نیز کسب کند.
علاوه بر این موضوع، خرید ارزان‌تر باعث می‌شود که فروشنده بتواند جنس خود را به قیمت مناسب‌تری عرضه کرده و در نتیجه مشتریان بیشتری را نیز جذب کند.
عمدباکس؛ مرجع عمده فروشان کفش روزمره زنانه در سطح کشور
اگر فروشگاه کفش زنانه دارید و برای تأمین اجناس فروشگاه خود به دنبال عمده فروشان معتبر و مطمئن هستید، عمدباکس (omdbox) بهترین کارخانجات و نمایندگی پخش‌ کفش روزمره زنانه در سراسر ایران را به شما معرفی می‌کند.

همچنین اگر کارخانه‌دار، تولیدکننده و یا عمده فروش کفش روزمره زنانه هستید، برای تبلیغ محصولات و معرفی خود به عنوان عمده فروش، کافیست به وبسایت عمدباکس به آدرس omdbox.com  مراجعه و پروفایل فروشگاه خود را ایجاد کنید تا به تمام خریداران عمده کفش روزمره زنانه، معرفی شوید.

وبسایت و کانال تلگرام عمدباکس، بستریست مطمئن که فروشندگان و خریداران عمده در آن به مبادله کالا و محصولات مورد نیاز خود می‌پردازند.
همچنین فعالیت عده کثیری از خریداران و فروشندگان عمده در عمدباکس، این فضا را به بازاری رقابتی اما پرسود، تبدیل کرده است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با وبسایت عمدباکس و ثبت آگهی خرید و فروش عمده کفش روزمره زنانه می­توانید با مشاوران وب­سایت عمدباکس ارتباط برقرار کنید. اطلاعات تماس در قسمت تماس با ما وب­سایت عمدباکس درج شده است.

پشتیبانی سامانه ابتدا انتخاب کنید به دنبال چه هستید