عمدباکس : بازار خرید و فروش عمده

لیست عمده فروشان شورت زنانه + محصولات، قیمت و تلفن

فیلترها

شورت زنانه از جمله پوشاکی است که در بازار جهانی بسیار محبوبیت دارد و مورد تقاضای زیادی قرار می‌گیرد. با توجه به روند رو به افزایش تمرکز بر سلامت زنان در جوامع مختلف، خرید و فروش عمده شورت زنانه یک فرصت بزرگ در صنعت پوشاک است.
انواع شورت زنانه از نظر جنس

شورت زنانه گیاهی
شورت زنانه نخی(cotton)
شورت زنانه مدال (modal)
شورت پنبه
شورت توری
شورت ساتن
شورت ابریشم
شورت ژرسه

انواع شورت زنانه بر اساس مدل

شورت معمولی یا کلاسیک(Briefs)
شورت گنی(Control Briefs)
شورت پادار(Boy shorts)
شورت بکلس(Back-less)
شورت تانگ یا لامبادا(Thongs)
 شورت فاق باز
شورت لیزری
شورت پروتز‌دار و حجم دهنده

خرید عمده شورت زنانه
خرید عمده شورت زنانه یک راهکار اقتصادی برای خریداران محسوب می‌شود. از مهمترین مزایای خرید عمده، دریافت تخفیفات بالا از عمده فروشان شورت زنانه است.
فروشندگان در خریدهای عمده و حجیم می‌توانند به خریداران تخفیفات ویژه‌ای ارائه نمایند که این امر باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه‌ نهایی خریدار و قیمت محصول می‌شود.

همچنین خرید عمده به توسعه و پیشرفت کسب‌وکارها در هر حوزه‌ای من جمله مد و پوشاک کمک می‌کند و به افرادی که فروشگاه لباس زیر زنانه شامل شورت زنانه، گن لاغری زنانه، لباس خواب زنانه، مایو شنا زنانه، سوتین و… دارند، این اطمینان را می‌دهد که همیشه محصولات فروشگاه در دسترس مشتریان هستند و به راحتی ناموجود نمی‌شوند و این شیوه خرید همواره رضایت مشتریان را نیز به همراه خواهد داشت زیرا قیمت نهایی محصول نیز کاهش می‌یاید.
از کجا شورت زنانه عمده بخرم؟
نحوه یافتن عمده فروشان معتبر و خرید از آنها یکی از مسائل مهمی است که برای خریداران عمده و فروشگاه‌داران اهمیت زیادی دارد. چراکه قیمت تمام شده هر محصول برای فروشنده خُرد مهم است و هر مقدار که خریدار عمده شورت زنانه بتواند خرید خود را با قیمت ارزان‌تری تهیه کند، می‌تواند سود بیشتری نیز کسب کند.
علاوه بر این موضوع، خرید ارزان‌تر باعث می‌شود که فروشنده بتواند جنس خود را به قیمت مناسب‌تری عرضه کرده و در نتیجه مشتریان بیشتری را نیز جذب کند.
عمدباکس؛ مرجع عمده فروشان شورت زنانه در سطح کشور
اگر فروشگاه لباس زیر زنانه دارید و برای تأمین اجناس فروشگاه خود به دنبال عمده فروشان معتبر و مطمئن هستید، عمدباکس (omdbox) بهترین کارخانجات و نمایندگی پخش‌ شورت زنانه در سراسر ایران را به شما معرفی می‌کند.

همچنین اگر کارخانه دار، تولیدکننده و یا عمده فروش شورت زنانه هستید، برای تبلیغ محصولات و معرفی خود به عنوان عمده فروش، کافیست به وبسایت عمدباکس به آدرس omdbox.com  مراجعه و پروفایل فروشگاه خود را ایجاد کنید تا به تمام خریداران عمده شورت زنانه، معرفی شوید.

وبسایت و کانال تلگرام عمدباکس، بستریست مطمئن که فروشندگان و خریداران عمده در آن به مبادله کالا و محصولات مورد نیاز خود می‌پردازند.
همچنین فعالیت عده کثیری از خریداران و فروشندگان عمده در عمدباکس، این فضا را به بازاری رقابتی اما پرسود، تبدیل کرده است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با وبسایت عمدباکس و ثبت آگهی خرید و فروش عمده شورت زنانه می­توانید با مشاوران وب­سایت عمدباکس ارتباط برقرار کنید. اطلاعات تماس در قسمت تماس با ما وب­سایت عمدباکس درج شده است.

پشتیبانی سامانه ابتدا انتخاب کنید به دنبال چه هستید