عمدباکس : بازار خرید و فروش عمده

لیست عمده فروشان بادکنک

بادکنک‌ها همیشه جای ثابتی در مهمانی‌ها و مراسم‌های مختلف داشته‌اند. امروزه به راحتی می‌توان طرح‌ و رنگ‌های مختلف بادکنک‌ را در بازار مشاهده کرد که نقش مزین کردن جشن‌ها و مراسم‌های مختلف افراد را برعهده دارند. به دلیل محبوبیت بادکنک‌ها خرید و فروش عمده آن‌ها به صورت گسترده در بازار انجام می‌پذیرد.

انواع بادکنک

جنس بادکنک‌ها با یکدیگر متفاوت است. به همین دلیل کاربرد آن‌ها نیز با هم متمایز خواهد شد. برخی از انواع بادکنک‌های موجود در بازار عبارت‌اند از:

بادکنک لاتکس

رایج‌ترین و مقرون بصرفه‌ترین نوع بادکنک‌ها از جنس لاتکس هستند. این بادکنک‌ها در کنار قیمت مناسب رنگ‌های متنوع و گوناگونی دارند. بادکنک‌های بیشتر مهمانی‌ها و مراسم‌های مختلف از نوع لاتکس است.

بادکنک کروم

بادکنک‌های کروم به دلیل براق بودن و تنوع بسیار در طرح و رنگ برای مراسم‌های خاص بسیار انتخاب مناسبی هستند. اگرچه این بادکنک‌ها قیمت بیشتری نسبت به بادکنک‌های لاتکس دارند ولی مقاومت آن‌ها بیشتر است.

بادکنک شب تاب

اگر به دنبال بادکنک‌هایی منحصر بفرد می‌گردید شب تاب‌ها حتما نیاز شما را رفع خواهند کرد. چراغ‌های کوچکی که در داخل این بادکنک‌ها تعبیه شده است فضای مراسم و مهمانی شما را بیش از پیش مزین خواهد کرد. البته به طور معمول چراغ‌های موجود در این بادکنک‌ها حداکثر تا پانزده ساعت روشن می‌مانند.

خرید و فروش عمده انواع بادکنک

اگر می‌خواهید به صورت عمده بادکنک بخرید باید به نکاتی همچون قیمت، کیفیت و تنوع توجه لازم را داشته باشید. بدین ترتیب باید بستری را پیدا کنید که در آن بتوانید محصولات مورد نظرتان را با قیمتی مقرون بصرفه و در عین حال کیفیتی مطلوب تهیه نمایید. به علاوه در این بستر تنوع محصولات نیز بالا باشد. از طرفی فروشندگان نیز باید بتوانند در فضایی پویا محصولات خود را تبلیغ کرده و به فروش برسانند. اما آیا یافتن چنین بستری کار آسانی است؟

چرا باید آنلاین بخریم و بفروشیم؟

با خرید آنلاین می‌توانید وقت، هزینه و انرژی خود صرفه‌جویی کنید. به علاوه گزینه‌های متنوع را مورد بررسی قرار دهید و بدون عجله دست به انتخاب و خرید بزنید. اگر فروشنده هستید نیز روش‌های سنتی تبلیغ و فروش را کنار بگذارید و با استفاده از فضای مجازی در زمانی کوتاه محصولات خود را به مشتریان معرفی کرده و به فروش بگذارید.

عمدباکس؛ مرجعی برای خرید و فروش عمده آنلاین

عمدباکس سایتی آنلاین است که بستری را برای خریداران و فروشندگان عمده فراهم کرده تا بدون واسطه با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و بخرند و بفروشند.

فروشنده عمده هستید؟

اگر عمده‌فروش هستید با ثبت نام در عمدباکس محصولات خود را آگهی کنید. آگهی‌های شما در سایت و کانال تلگرام عمدباکس منتشر خواهند شد. بدین ترتیب خریداران زیادی با محصولات شما آشنا خواهند شد.

خریدار عمده هستید؟

اگر قصد خرید محصولی را دارید به سایت یا کانال تلگرام عمدباکس مراجعه کرده و به جست و جو میان آگهی‌های موجود بپردازید. اگر نیاز شما با آگهی‌ها منطبق نبود از طریق گزینه ثبت پیشنهاد ویژگی‌های محصول مورد نظر خود را ثبت کنید تا فروشندگان در صورت تهیه آن با شما تماس بگیرند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با وبسایت عمدباکس و ثبت آگهی خرید و فروش عمده بادکنک می­توانید با مشاوران وب­سایت عمدباکس ارتباط برقرار کنید. اطلاعات تماس در قسمت تماس با ما وب­سایت عمدباکس درج شده است.

پشتیبانی سامانه ابتدا انتخاب کنید به دنبال چه هستید