عمدباکس : بازار خرید و فروش عمده

لیست عمده فروشان خرازی و خیاطی + محصولات، قیمت و تلفن

فیلترها

خرازی شامل فروش نخ، لوازم خیاطی، دکمه و… می‌شود و یکی از کسب و کارهای قدیمی شناخته شده و کاربردی علی الخصوص برای خیاطی‌ها و صنایع دستی می‌باشد.

به تازگی افرادی فروشگاه خرازي آنلاين ایجاد کرده‌اند که این کسب و کار را به فضای مجازی پیوند زده و کار را برای خریداران عمده لوازم خیاطی و…آسان نموده است.
تاریخچه خرازی
شغل خرازی و خیاطی از دوران باستان با انسان‌ها بوده ولی محصولات کمتری در این دسته برای فروش قرار می‌گرفته و تا امروزه به قدری گسترده شده که اقلام زیادی را دربرگرفته است.
مثلا لوازم مورد نیاز برای گلدوزی، خیاطی، کاردستی و عروسک‌سازی و…. همه در فروشگاه لوازم خرازی و خیاطی یافت می‌شود. به همین دلیل خرازی یکی از شغل‌هایی است که به دلیل تنوع بالای محصولات آن، بسیار کارآمد و پر‌درآمد است.

حتما شنیده‌اید که میگن فلان جا از شیر مرغ تا جون آدمیزاد، همه چی داره! این اصلاح برای مغازه خرازی هم صدق می‌کند. شما در خرازی هرچیزی که برای حرفه خود بخواهید می‌توانید در فروشگاه عمده فروشی لوازم خرازی و خیاطی پیدا کنید.
خرید و فروش لوازم خرازی عمده
تولیدی های لباس و برخی صنایع دستی اقدام به خرید محصولات و ابزار مورد نیاز خود به صورت عمده می‌کنند. این ابزار و محصولات را می‌توان از خرازی‌های عمده و با قیمت پایین‌تری تهیه نمود.

عمدباکس(omdbox) در جهت رفاه حال خریداران عمده و همچنین عمده فروشان خرازی، وبسایت عمدباکس و کانال تلگرام خرازی عمده را ایجاد نموده تا خریداران و فروشندگان عمده کالا به راحتی و در بستری امن باهم در ارتباط باشند.
ملزومات خرازی و خیاطی
محصولات و ابزاری که در خرازی ها فروخته می شوند شامل طیف گسترده ای هستند. از ملزومات حائز اهمیت خرازی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

لایی چسب
دکمه
زیپ
سنجاق و سوزن خیاطی
نخ
خرج کار خیاطی
کش

ابزار خیاطی

قیچی خیاطی
رولت خیاطی
چرخ خیاطی
دستگاه سردوز
اتو بخار و پرس
سوزن خیاطی

ملزومات چرخ خیاطی
وسایل مورد نیاز برای چرخ خیاطی عبارتنداز:

سوزن چرخ خیاطی
ماکو و ماسوره
روغن چرخ خیاطی

نکات لازم در مورد شغل خرازی

شما نیاز به سرمایه اولیه برای پیدایش این شغل دارید.
اطلاعات کافی در مورد خرازی و محصولات خرازی داشته باشید.

درآمد شغل شما بستگی به میزان علاقه‌مندی و مقدار سرمایه‌گذاری شما دارد.
مزایای شغل خرازی
یکی از مزایای شغل خرازی نسبت به بقیه شغل‌ها این است که در شغل‌های دیگر هر محصولی تاریخ انقضا دارد و اگر در تاریخ مشخص از آن استفاده نشود فاسد می‌شود یا کاربرد خود را از دست میدهد اما در این شغل شما هرچقدر که بخواهید می‌توانید محصول خریداری کنید و نگران این نباشید که تاریخ انقضای آن تمام می‌شود و کاربرد خودش را از دست میدهد، معمولی‌ترین چیز‌هایی که در خرازی هستند؛ نخ، دکمه، چسب و متر، پونز… است که همیشه باید در خانه باشد و جزء پایه اصلی وسایل خانه هستند.
فروش عمده لوازم خیاطی
اگر عمده فروش لوازم خرازی هستید و همچنین کانال عمده خرازی دارید، توصیه می‌کنیم حتما به وبسایت عمدباکس به آدرس omdbox.com مراجعه نمایید و به عنوان عمده فروش لوازم خرازی ثبت نام و خود را به خریداران معرفی نمایید.

پشتیبانی سامانه ابتدا انتخاب کنید به دنبال چه هستید