عمدباکس : بازار خرید و فروش عمده

لیست عمده فروشان تابلو فرش

تابلو فرش یکی از عناصر جدایی ناپذیر دکوراسیون داخلی (بخصوص در سبک کلاسیک طراحی داخلی) در خانه‌های ایرانی به شمار می‌رود. با توجه به رشد صنعت دکوراسیون داخلی و طراحی فضاها، خرید و فروش عمده تابلو فرش به عنوان یک زمینه کسب و کار پررونق و پرسود محسوب می‌شود.
انواع تابلو فرش
تابلو فرش به سه دسته اصلی تقسیم می‌شود:

تابلو فرش دستباف

تابلو فرش دستباف توسط هنرمندان و استادکارهای ماهر قالیبافی بافته شده و معمولا از الیاف طبیعی برای بافت اینگونه تابلو فرش ها استفاده می شود. الیافی مانند پشم، کرک ابریشم، نخ مرینوس و پنبه در اجزای مختلف تابلو فرش استفاده می شود. در بافت این نوع تابلو فرش نخ و نقشه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اینگونه تابلو فرش بدلیل صرف زمان، دقت و ظرافت زیاد توسط بافنده، دارای ارزش، قیمت و اصالت بالایی هستند.

تابلو فرش ماشینی

توسط دستگاه های تولید فرش ماشینی تولید شده و معمولا در تولید آن ها از الیاف مصنوعی مانند الیاف ویسکوز استفاده می شود. قیمت اینگونه تابلو فرش ها در مقایسه با تابلو فرش دستباف پایین‌تر است و همین عامل و اینکه تشخیص آن از تابلو فرش دستباف سخت است باعث شده است تا مشتریان خاص خود را داشته باشد.

تابلو فرش چاپی

توسط دستگاه های چاپگر خاص بر روی الیاف مصنوعی چاپ می شوند. در این حالت هر طرح دلخواه را می توان بر روی این الیاف با کیفیت بالا چاپ کرد.
نخ های مورد استفاده در تابلو فرش

ابریشم طبیعی یا مصنوعی
کرک
نخ پشمی
نخ پنبه

خرید عمده تابلو فرش
خرید عمده تابلو فرش یک راهکار اقتصادی برای خریداران محسوب می‌شود. از مهمترین مزایای خرید عمده، دریافت تخفیفات بالا از عمده فروشان تابلو فرش است.
فروشندگان در خریدهای عمده و حجیم می‌توانند به خریداران تخفیفات ویژه‌ای ارائه نمایند که این امر باعث صرفه‌جویی قابل توجهی در هزینه‌ نهایی خریدار و قیمت محصول می‌شود.

همچنین خرید عمده به توسعه و پیشرفت کسب‌وکارها در هر حوزه‌ای من جمله دکوراسیون کمک می‌کند و به افرادی که فروشگاه تابلو شامل تابلو فرش، تابلو نقاشی و… دارند، این اطمینان را می‌دهد که همیشه محصولات فروشگاه در دسترس مشتریان هستند و به راحتی ناموجود نمی‌شوند و این شیوه خرید همواره رضایت مشتریان را نیز به همراه خواهد داشت زیرا قیمت نهایی محصول نیز کاهش می‌یاید.
از کجا تابلو فرش عمده بخرم؟
نحوه یافتن عمده فروشان معتبر و خرید از آنها یکی از مسائل مهمی است که برای خریداران عمده و فروشگاه‌داران اهمیت زیادی دارد. چراکه قیمت تمام شده هر محصول برای فروشنده خُرد مهم است و هر مقدار که خریدار عمده تابلو فرش بتواند خرید خود را با قیمت ارزان‌تری تهیه کند، می‌تواند سود بیشتری نیز کسب کند.
علاوه بر این موضوع، خرید ارزان‌تر باعث می‌شود که فروشنده بتواند جنس خود را به قیمت مناسب‌تری عرضه کرده و در نتیجه مشتریان بیشتری را نیز جذب کند.
عمدباکس؛ مرجع عمده فروشان تابلو فرش در سطح کشور
اگر فروشگاه تابلو فرش دارید و برای تأمین اجناس فروشگاه خود به دنبال عمده فروشان معتبر و مطمئن هستید، عمدباکس (omdbox) بهترین کارخانجات و نمایندگی پخش‌ تابلو فرش در سراسر ایران را به شما معرفی می‌کند.

همچنین اگر کارخانه دار، تولیدکننده و یا عمده فروش تابلو فرش هستید، برای تبلیغ محصولات و معرفی خود به عنوان عمده فروش، کافیست به وبسایت عمدباکس به آدرس omdbox.com مراجعه و پروفایل فروشگاه خود را ایجاد کنید تا به تمام خریداران عمده تابلو فرش ، معرفی شوید.

وبسایت و کانال تلگرام عمدباکس، بستریست مطمئن که فروشندگان و خریداران عمده در آن به مبادله کالا و محصولات مورد نیاز خود می‌پردازند.
همچنین فعالیت عده کثیری از خریداران و فروشندگان عمده در عمدباکس، این فضا را به بازاری رقابتی اما پرسود، تبدیل کرده است.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با وبسایت عمدباکس و ثبت آگهی خرید و فروش عمده تابلو فرش می­توانید با مشاوران وب­سایت عمدباکس ارتباط برقرار کنید. اطلاعات تماس در قسمت تماس با ما وب­سایت عمدباکس درج شده است.

پشتیبانی سامانه ابتدا انتخاب کنید به دنبال چه هستید